poniedziałek, 6 sierpnia 2012

Znowu ślubnie...

Najfajniejszą rzeczą dla mnie w poniedziałki jest fakt że wszystko wraca do normy.Mam spokój i ciszę zakłócaną tylko przez radosny gwar dzieci które są całym mym światem.M w pracy i dobrze bo niechodzi i niezrzędzi,a ja mogę się zająć tym co lubię najbardziej.Jeszcze miesiąc i szkoła,cena książek do 4 klasy według nowej reformy oświatowej zwaliła mnie z nóg.Najlepiej to zawiesić na jakiś czas naukę i poczekać aż stanieją.Szkoda że tak nieidzie...Ale -już nieprzynudzam do rzeczy.U mnie wbrew moim psychicznym nastrojom karteczkowo - klimat ślubny..
i ślubna aranżacja wyzwania na SP-trzy po trzy-czyli trzy ćwieki,trzy motyle,trzy kwiatyi zaproszenie również w ślubnym klimacie na wyzwanie lato w rozetkach które rozpoczęło się na Scrap-ścinkach.Zaglądajcie tam bo przygotowałam małą niespodziankę która wkrótce się ukażeChyba dobrnęłam do końca ślubnego posta.Wam życzę udanego tygodnia-też na niego liczę ;)
XOXO
Iwona

9 komentarzy:

 1. Iwonko karteczki piękne i bardzo pomysłowe (czytaj nieszablonowe). Co do zbliżajacego się roku szkolnego to znam ten ból, człowiek mimo pracy nie jest w stanie czasem podołać wydatkom. Ale jak zawsze trzeba zagryść zęby i iść do przodu. Trzymaj się ciepło i nie daj się kochana!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne kartki, a nasze państwo powinno dostać medal za politykę prorodzinną :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziekuje Sabka!
  Marysiu -polityka prorodzinna jest poprostu do bani-wynik dzisiejszych zakupów książkowych-657 zl lżejsza:/

  OdpowiedzUsuń
 4. śliczne są te ślubne kartki!
  Ja Julii odkupuję podręczniki od koleżanki używane. Zawsze to nieco taniej. Choć wszystkie ćwiczenia trzeba kupić nowe:)

  OdpowiedzUsuń
 5. U nas tyez sprzedaja uzywane-ale Julka idzie nowa reforma edukacyjna-niestety

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakie Piękne karteczki! Iwonko mój syn idzie do 2klasy-książeczki trochę tansze, ale i tak zatkało mnie przy kasie. A ponoć edukacja w Polsce jest bezpłatna.

  OdpowiedzUsuń
 7. śliczności :) nie wiem która najładniejsza ;)
  a co do książek - wszystko jeszcze przede mną a już się obawiam...

  OdpowiedzUsuń
 8. Ewcia dziekuje:) a co do obaw - w pelni uzasadnione

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie miłe słowa które tu zostawiasz:)