piątek, 27 grudnia 2013

Poświątecznie...Podsumowanie przednoworoczne...

Witajcie póżnym wieczorem kochani!
Mam nadzieje że dla Was tak jak i dla mnie te święta były czasem błogosławionym.Mimo jelitówki która dopadła moją rodzine,spotkało mnie wiele łask.Między innymi zmiana w relacjach z pewną osobą-ważną dla mnie,a także cudowne chwile spędzone w gronie najbliższych-długo niewiedzianych.Chwile i momenty z siostrą a takze z moimi małymi siostrzenicami poprostu bezcenne.
Podsumowalam ten rok.I może nie był on zbyt obfitujący twórczo ale za to przyniósł wiele dobrego.Hmmm...aż dziw że to powiedziałam...Bo te wiele dobrego były przeplatane chwilami równie cieżkimi,a mimo wszystko był dobry.Skończyłam szkołę,ukonczyłam kurs,poznałam masę nesamowitych ludzi ktorzy wnieśli wiele dobrego w moje życie.Poznałam jak bardzo PRAWDZIWYCH I NIEZASTĄPIONYCH MAM PRZYJACIÓŁ-MIRKĘ,ADAMA I BERNADKĘ.Zawsze w tych cięzkich momentach mogłam na nich liczyć.Dostałam też tę łaskę od Boga że spojrzałam na siebie-tak bez ściemy.Pozwoliło mi to poukładać wiele priorytetów i odkryć prawdziwą wartość.I czego tu chcieć więcej? Chyba jeszcze tylko siły i odwagi by doprowadzić do końca rozpoczęte działania.Ale to już Góra zadecyduje jak te kroki się zakończą.Czego sobie na ten zbliżający się Nowy 2014 Rok życzę


Na święta sporządziłam sobie stroik.Trochę wymęczyłam dziurawiąc pudelko po telefonie -bo braklo specjalnej gąbki do wbijania,ale całość wyszła stroika całkiem przyzwoicie.Cieszy wciąż nasze oczy na komodzie.

XOXO
Iwona

2 komentarze:

  1. Piękne podsumowanie roku, Iwonko :) Możesz sobie tylko pogratulować. Choć tak sobie myślę, że każdy może sobie pogratulować - trzeba tylko umieć znaleźć coś pozytywnego w swoim życiu, a o to chyba nietrudno . Pozdrawiam i życzę wspaniałego i szalonego Nowego Roku 2014 !!! !!! !!!!!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za wszystkie miłe słowa które tu zostawiasz:)