W ubiegłym tygodniu odbicie a teraz digi nie scrap jest tematem wyzwania digi na Scrapujacych Polkach.Trochę się za digi stęskniłam i poprostu niemogłam obok tych wyzwań przejść obojętnie:)
odbicie
FRg__Un air de printemps
foto moje
Digi nie scrap
artjournalowa digi stronka
zestaw FRg_Bleu comme une orange
zaczynam w końcu wracać na w miarę prostą drogę:)
XOXO
Iwona
wtorek, 11 września 2012
poniedziałek, 10 września 2012
Mapkowa...
Jeszcze do 26 wrzesnia macie czas na to by stworzyc cos pieknego na wyzwanie-scinkowo-mapkowe na ktore Was serdecznie zapraszam:)
XXO
Iwona
XXO
Iwona
piątek, 7 września 2012
Błękitna rapsodia...
Witajcie kochani:) Odkąd rozpoczął się rok szkolony mam trochę mniej czasu.Muszę przestawić się z trybu wakacyjnego na szkolny.Ale jeszcze z tydzień i przywyknę:D
Na klejenie mam ostatnio trochę mniej czasu ,jednak jak dotknę kawałek papieru ,od razu jest mi lepiej.Stwierdzam że to nieuleczalne uzależnienie od scrapbokingu :D
Przy okazji tworzę też trochę biżu.Ten błękitny komplecik stworzyłam na wyzwanie Kreatywnego Kufra
Życzę pogodnego weekendu
XOXO
Iwona
Na klejenie mam ostatnio trochę mniej czasu ,jednak jak dotknę kawałek papieru ,od razu jest mi lepiej.Stwierdzam że to nieuleczalne uzależnienie od scrapbokingu :D
Przy okazji tworzę też trochę biżu.Ten błękitny komplecik stworzyłam na wyzwanie Kreatywnego Kufra
Życzę pogodnego weekendu
XOXO
Iwona
poniedziałek, 3 września 2012
Coś dla maluszka...
Nowy tydzień zaczął się u mnie wieloma wrażeniami.Chcecie wiedzieć jakimi,to zajrzyjcie na mój drugi fotograficzny blog ------ TUTAJ
A w robótkowym świecie wiele nowości.Dziś pokażę Wam karteczki dla maluszka które ostatnio zrobiłam
Użyłam cudownych stempelków Joligg
Życzę spokojnej nocki kochani:*
Iwona
A w robótkowym świecie wiele nowości.Dziś pokażę Wam karteczki dla maluszka które ostatnio zrobiłam
Użyłam cudownych stempelków Joligg
Życzę spokojnej nocki kochani:*
Iwona
Subskrybuj:
Posty (Atom)








