wtorek, 11 września 2012

Trochę digi...

W ubiegłym tygodniu odbicie a teraz digi nie scrap jest tematem wyzwania digi na Scrapujacych Polkach.Trochę się za digi stęskniłam i poprostu niemogłam obok tych wyzwań przejść obojętnie:)


odbicie
FRg__Un air de printemps
foto moje


Digi nie scrap
artjournalowa digi stronka
zestaw FRg_Bleu comme une orange

zaczynam w końcu wracać na w miarę prostą drogę:)


XOXO
Iwona



poniedziałek, 10 września 2012

Mapkowa...

Jeszcze do 26 wrzesnia macie czas na to by stworzyc cos pieknego na wyzwanie-scinkowo-mapkowe na ktore Was serdecznie zapraszam:)





XXO
Iwona

piątek, 7 września 2012

Błękitna rapsodia...

Witajcie kochani:) Odkąd rozpoczął się rok szkolony mam trochę mniej czasu.Muszę przestawić się z trybu wakacyjnego na szkolny.Ale jeszcze z tydzień i przywyknę:D
Na klejenie mam ostatnio trochę mniej czasu ,jednak jak dotknę kawałek papieru ,od razu jest mi lepiej.Stwierdzam że to nieuleczalne uzależnienie od scrapbokingu :D
Przy okazji tworzę też trochę biżu.Ten błękitny komplecik stworzyłam na wyzwanie Kreatywnego Kufra






Życzę pogodnego weekendu
XOXO
Iwona





poniedziałek, 3 września 2012

Coś dla maluszka...

Nowy tydzień zaczął się u mnie wieloma wrażeniami.Chcecie wiedzieć jakimi,to zajrzyjcie na mój drugi fotograficzny blog ------ TUTAJ
A w robótkowym świecie wiele nowości.Dziś pokażę Wam karteczki dla maluszka które ostatnio zrobiłam


Użyłam cudownych stempelków Joligg


Życzę spokojnej nocki kochani:*
Iwona